Browsing: Спорт

Спорт
Данило Брестовац нов селектор ракометната репрезентација
By

Тренерот на РК Металург, Данило Брестовац, на прес-конференцијата беше официјално претставен пред медиумите како нов селектор на сениорската машка репрезентација на Македонија Брестовац до јуни…

1 2 3 4 5 13