Browsing: Спорт

Спорт
Вардар испиша нова историја во Келн: Прв тим што победил по -7 на полувреме!
By

Вардар се пласираше во големото финале на завршниот турнир во Лигата на шампиони откако ја победи Барселона со магичен пресврт во второто полувреме. „Црвено-црните“ славеа…

1 2 3 13