Browsing: Мода

Мода
Згасна магијата на „ангелите“, се менува шоуто на „Викторијас сикрет“
By

Модното шоу за долна облека на „Викторијас сикрет“ повеќе нема да биде емитувано на телевизија, пренесува магазинот „Вог“. Оваа година модното шоу подготвуваше ѕвездена ноќ…

1 2 3 6