Џулија Робертс се обиде со градите на Кардашијан да ги привлече претплатниците на Инстаграм

0

 

 

Американската актерка Џулија Робертс го запозна Инстаграм ова лето, а повеќе од три милиони луѓе веќе се претплатија на нејзината страница. Но, овој број се чинеше недоволен за актерката и ТВ-ѕвезда Елен Де Џенерис, која и ја предаде на актерката лажна града во стилот на Кардашијан.

ТВ-презентерката и комичарка и објасни на Џулија Робертс дека 3 милиони претплатници не се многу импресивна бројка, и предложи да се зголеми нивниот број според рецептот на семејството Кардашијан. Елен и понудила на актерката да се обиде со лажни гради на имитација бикини и да се фотографира на позадината на тропска плажа.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com