Џон Сена имал доста тешка година

0

Џон Сена(41) и Ники Бела (35) ја прекинаа својата свршувачка во април 2018 година. По краткото помирување, тие се разделија во јули, завршувајќи ја нивната шестгодишна врска. По годината полна предизвици, Џон Сена продолжува понатаму со оптимизам и благодарност.

-Секогаш бидете благодарни за секоја секунда, во добри времиња и лоши времиња. Направи се од себе за да научиш и да се обидеш најдобро да ја зачуваш прекрасната перспектива во животот. Снимив нов филм, тоа што следува на професионален план ќе биде исто така одлично, бидејќи се враќам во акција на WWE. Филмот излегува на 21 декември, а потоа се враќам на WWE на 26 декември, и ќе видам каде ме води патот.

Борачот, исто така, го откри својот план да остане физички и ментално во добра форма во новата година: „Одете чекор по чекор. Правете добри избори. Останете посветени. Само управување со времето, тоа е сè“.

Тој одбива да открие дали е подготвен повторно да започне врска, но рече дека има „сè“ за да се надева во новата година.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com