Џенифер Анистон ја отки најмрачната тајна од нејзиното минато

0

Во последно време, холивудската актерка Џенифер Анистон се реши да зборува за нејзиниот личен живот.

Најновите откритија што таа ги направи неодамна биле поврзани со крајот на нејзиниот брак со Џастин Теру. Притоа, во многу лично интервју со US Weekly, Анистон призна дека нејзиниот развод имаше многу големо влијание врз неа. Дури и морала да оди кај психотерапевт за да се врати себеси и да се навикне на осаменост. Специјалисти ја советувале да се изолира себеси целосно и да не ги чита весниците или работите што доаѓаат на социјалните мрежи.

Пред неколку дена, таа ги шокираше своите обожаватели со нова исповед, од која може да ви се крене косата. Мрачната приказна што ја сподели се одвивала првите денови кога дошла да живее во Лос Анџелес.

Во моментот, во кој 49-годишната актерка се вселила во станот, почнале да се случуваат чудни работи – кафематот и миењето се вклучувале сами, климата започнувала да дува со полна сила. Анистон дури призна дека во почетокот мислела дека е луда. Токму во тој момент одлучила да побара стручна помош и да се сврти кон медиум. Специјалистка дошла во нејзиниот дом со темјан, го ставила на мала лента и почнала да чита некои магии. Додека таа си работела, чинија и пепелник што се наоѓале на една од полиците, паднале и се разбиле на земјата со страшен звук.

Потоа екстрасенската споделила пред актерката дека на нечистата сила, со која живее под ист покрив, не и се допаѓа нејзиниот сосед и се обидува да ја избрка од станот. Анистон била толку исплашена што го спакувала својот багаж и излегла.

Што точно се случи во куќата пред актерката да се всели во неа останува целосна мистерија.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com