Ќерката на најзгодната холивудска двојка е мала убавица

0

Руската манекенка Ирина Шајк и актерот Бредли Купер на 21 март 2017 година станаа родители на ќерката Леа де Сиена.

Среќното семејство честопати е на мета на фотографите, особено кога излегуваат на прошетка, при што сите забележуваат колку е слатка малечката.

Така беше и деновиве кога Бредли шеташе со ќерката во Малибу.

Пред Бредли, Ирина беше пет години во врска со фудбалерот Кристијано Роналдо. Раскинаа во 2015 година и оттогаш убавата Русинка е во врска со славниот холивудски заводник.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com