Што се случува со „Сексот и градот 3“?

0

Ким Катрал ги уби сите надежи за уште еден дел од популарниот филм „Сексот и градот“. Сара Џесика Паркер, исто така, потврди дека третиот филм нема да се снима. „Тоа не е нешто за коешто зборуваме во моментов“, рече таа. „Јас едноставно немам поим“.

 

Во септември минатата година DailyMailTV ексклузивно откри дека само неколку дена пред да започне снимањето на третиот дел од филмот „Сексот и градот“, Катрал се повлекла. Таа побарала Ворнер Брос да произведат други филмови што ги имала во план или дека нема да се пријави за проектот – нешто што таа го негираше.

Претходно е објавено дека главниот фокус на третиот филм на „Сексот и градот“ ќе биде ненадејна смрт од срцев удар на ликот на Крис Нот, г-дин Биг, и како ликот на Паркер, Кери Бредшо, се справува со загубата на нејзината вистинска љубов. Ким, како што се тврди, сметаше дека филмот ја пренел врската меѓу Кери, Саманта, Миранда и Шарлот (Кристин Дејвис) на секундарно ниво на важност, додека Паркер како Кери ќе го добие првичното внимание.

Исто така, се тврди дека Катрал одамна е вознемирена што била платена помалку од Паркер.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com