Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Што се случи со Викторија Бекам, видете и ги рацете

0

Модната дизајнерка и поранешна пејачка Викторија Бекам секогаш изгледа беспрекорно на официјалните појавувања и црвените теписи. Но, Британката има стил и во деловните и во релаксирачките случувања, што го докажа  неделава во Њујорк.

Сепак, јавноста беше изненадена од изгледот на нејзните раце. Иако има само 44 години, според изгледот на рацете би можело да се заклучи дека е 20 години постара.

Од хотелот на Менхетен излезе во маскирна јакна, црни хеланки и штикли.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com