Шеќерната приказна на Кардашијанови продолжува

0

Ким Кардашијан со задоволство врескаше додека скокаше од јахта за време на семејно патување во Бали со Кортни Кардашијан и нивните деца.
Ѕвездата на реалното шоу и нејзината сестра, отпатуваа на рајскиот остров, за да снимаат сцени за „Keeping up with the Kardashians“ при што 38-годишната Ким го откри нејзиниот авантуристички дух и неверојатното тело.

Носејќи прекрасен неонски розев бикини, ѕвездата врескајќи ги рашири рацете и нозете ширум додека паѓаше кон водата.

Нејзината сестра Кортни, 39, го следеше примерот додека нејзините деца Мејсон и Пенелопе гледаа од трупот на бродот. Тие останаа на сигурно, додека камерманите балансираа на лакот на бродот и ги снимаа храбрите мајки.

Подоцна, тие позираа на плажа заедно.
Нивните фотографии ги направи семејниот пријател Маркус Хајд, кој има свои креативни проекти и фотографии.

Набрзо по неговото патување до Бали со Кардашијанс, тој бил вмешан во катастрофална сообраќајна несреќа во Лос Анџелес.
Ким му оддаде почит на Маркус на Инстаграм со фотографија направена од нивното патување во Бали и рече дека семејството се моли нон-стоп за неговото закрепнување.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com