Шерон Стоун во нова љубовна авантура

0

60-годишната холивудска ѕвезда Шерон Стоун се почесто се појавува во јавност во друштво на Енцо Курсио, 50-годишен италијански еколог, новинар и кандидат за Нобелова награда 2018, според „Дејли Мејл“.

Таблоидните новинари објавуваат фотографии во кои рака под рака Стоун и Курсио се шетаат во Њујорк и разменуваат нежни бакнежи, заедно посетуваат црква во Рим и присуствуваат на вручување на наградите на „Црвениот крст“.

Вработените во таблоидот заклучија дека актерката се разделила со нејзиниот поранешен љубовник, 41-годишен италијански бизнисмен Анџело Боф, со кого пред помалку од една година го прослави својот 60-ти роденден.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com