Фановите загрижени: Познатата пејачка исчезнала?

0

Австралиската пејачка Иги Азалеја ги затворила сите свои налози на друштвените мрежи на 27 мај, кога на интернет беа објавени нејзините разголени фотографии што ги снимила за познатиот магазин „GQ“ уште во 2016 година.

После тоа ја снемало од Твитер и од Инстаграм, а како што пишива Dailymail не е достапна ни на мобилен. Нејзините пријатели се сериозно загрижени за нејзината безбедност, пишува Dailymail.

Она што особено ги чуди нејзините соработници е фактот што никому не му одговорила ни за нејзиниот роденден кој бил во петокот, а како што рекле тие, Азалеја особено ги сакала журките кои сама ги организирала.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com