Тони Матичевски ја облече Ева Лонгорија

0

Актерката Ева Лонгорија предизвика вистинско внимание на премиерата на новата серија „Гранд Хотел“ која ќе почне да се емитува на 17 јуни на „Еј Би Си“.

Атрактивната бринета доакажа дека малиот црн фустан никогаш не излегува од мода, појавувајќи се на премиерата во Мајами со креација на славниот австралиски дизајнер со македонско потекло Тони Матичевски.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com