Тамара има нова песна „Љубов“(Видео)

0

Најновата музичка соработка на Тамара Тодевска (33) е со Гуру Харе. Тој е авторот на текстот и на музиката за најновата песна „Љубов“.

Поп-ѕвездата полека и се враќа на музиката, по породувањето со синот Дарен. Со сопругот Александар ја имаат и ќерката Хана.

 

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com