Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Тамара има нова песна „Љубов“(Видео)

0

Најновата музичка соработка на Тамара Тодевска (33) е со Гуру Харе. Тој е авторот на текстот и на музиката за најновата песна „Љубов“.

Поп-ѕвездата полека и се враќа на музиката, по породувањето со синот Дарен. Со сопругот Александар ја имаат и ќерката Хана.

 

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com