Спајс Грлс се враќаат – без Викторија

0

 

Британската поп група Спајс Грлс ја објавија првата заедничка фотографија по нивното повторно обединување. Исто така, во едно од своите видеа го нагласуваат почетокот на масовната турнеја низ Велика Британија.

За жал, групата повторно нема да биде комплетна. Во повторното обединување нема да учествува ѕвездата Викторија Бекам, која овој пат одлучи да се фокусира на дизајнерството. Но и покрај нејзиното отсуство , таа ќе добива парична награда за користење на нивните стари заедни снимки.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com