Слушнете ја евровизиската песна со која ќе не претставува Тамара Тодевска

0

Вечерва беше промовирана евровизиската песна со која ќе не претставува Тамара Тодевска. Текстот e Коста Петров и Сања Поповска, композитори се Дарко Димитров, Роберт Билбилов и Лазар Цветковски, спотот е дело на Чедо Поповски.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com