Скарлет Јохансон ја покажа петтата тетоважа на наградите  „Еми“

0

Скарлет Јохансон го освои црвениот тепих во понеделникот на доделувањето на наградите „Еми“. Убавицата, која беше таму да го поддржи блискиот пријател Колин Џост, еден од организаторите на овој настан, го привлече вниманието на сите со својот прекрасен бел фустан.

Но, кога ѕвездата од филмот „Одмаздници“ се заврте, на незиниот грб беше забележана огромна тетоважа. Тетоважата претставува гранка со ружи и од десната страна се појавува слика од јагне.

Прекрасниот бел фустан е направен за Скарлет од Балмеин, а металните потпетици се од Кристијан Лубутин.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com