Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Синот на Бекамови порасна и ја покажа неговата нова девојка

0

Викторија и Дејвид Бекам беа гости на ревијата на Kent & Curwen. Како инвеститор во овој бренд за машка облека, Дејвид имаше специјално место на шоуто, а него го поддржаа Викторија и Бруклин.

43-годишниот поранешен фудбалер и 44-годишната дизајнерка си разменуваа нежности на модниот настан во Лондон. Викторија носеше сив костум од нејзината колекција pre-fall 2019.

Бруклин се појави на ревијата заедно со неговата нова девојка – моделот Хана Крос.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com