Сакате ли да преспиете кај Мадона?

0

Што мислите, колку би чинело преспивање во станот на најголемата поп ѕвезда денес? Износот што треба да го издвоите е застрашувачки …

Луксузниот стан во Лондон, во кој живееја поп кралицата Мадона и нејзиниот поранешен сопруг, режисерот Гај Ричи,  се изнајмува со висока цена.

За една ноќ во нивниот стан треба да издвоите помеѓу 385 и 595 фунти по човек, односно од 27.000 до 42.000 денари, додека цената за празниците е нешто повисока и изнесува речиси 50.000 денари.

Станот се наоѓа во елитна лондонска населба и се состои од две големи спални соби, две дневни соби, пространа кујна, библиотека, балкон и две купатила.

Ве потсетуваме дека Мадона и Гај Ричи се разведоа во 2008 година, заедно имаат две деца, ќерката Лурд и синовите Давид и Роко.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com