Роби Вилијамс ги збуни гледачите

0

За време на снимањето на епизодата од „Икс фактор“ за „Денот на вештерките“, Роби Вилијамс одлучи да ги збуни гледачите.

 
Поп иконата, 44-годишниот Вилијамс облече бела кошула и фармерки со висок струк, кој што е карактеристичен изглед на шефот на британскиот „Икс Фактор“ – Сајмон Кауел.


Исто така „Роби Кауел“ за да изгледа како копија на неговиот колега Сајмон, облече и темни авијатичарски очила и си ја офарба косата во црна боја.
Гледачите изгледаа шокирани за неговиот нов изглед и сите тврдеа дека најстрашното нешто за „Ноќта на вештерките“ беше транформацијата на Роби Вилијамс.


 
Сајмон Кауел пак, ја помина целата ноќ обвиткан во слоеви на ткаенина, трансформирајќи се во мумија.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com