Browsing: Мода

Мода
Гардероба на војвотката Меган Маркл. Како да се вклопи во кралското семејство?
By

Приказната за холивудската Пепелашка Меган Маркл, која одеднаш стана принцеза, или поточно војвотка, во изминатава половина година полека го освојува светот. Некој на Меган…