Browsing: Разно

Интересно
Кајли Џенер го губи своето место како број 1 на Инстаграм од слика од јајце (Видео)
By

Oбјавено само минатата недела – од Инстаграм профилот „Светско рекордно јајце“ – едноставната слика на јајце на обична бела позадина брзо ги надмина 18,1 милионите…

Спорт
ТАЛЕСКИ: Имавме доста избрзани шутеви, со таква игра нема да имаме шанси во следните мечеви
By

Македонија дојде до втората победа на Мундијалот во Германија и Данска, откако денеска го совладавме Бахраин со 28:23. Нашата репрезентација покажа дека се уште е…

1 2 3 59