Промоција на „Пеперутка од пепел“

0

Во вторник, 30 октомври, во Клуб-ресторанот на Младинскиот културен центар, со почеток во 19 часот, ќе се одржи промоција на новата стихозбирка „Пеперутка од пепел“ од Сузана В.Спасовска.

Промотори на книгата Владимир Мартиновски и Александра Јуруковска. Стихови од книгата ќе чита Арна Шијак.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com