Промоција на деби албум на Џоле Грујовски

0

 

Вечерва во Јавна соба во Скопје, со почеток во 22 часот, ќе се одржи промоција на деби албумот од џез артистот Џоле Грујовски, наречен „Reflections“.

Билетите за настанот се во лимитиран број, а може да се набават во продажната мрежа на Karti.com.mk по цена од 300 денари.

Со секој купен билет посетителите ќе добијат и подарок, бесплатен примерок CD од албумот „Reflections“.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com