Првиот Кен на Русија после 20 операции заврши на ургентен

0

 

Поранешниот учесник на познато руско реалити шоу Јегор Холјавин, којшто се смета за прв руски Кен, често бил предупредуван од страна на докторите дека  следната пластична операција може да биде фатална, но тоа не го спречило да продолжи со експериментирање.

Тој толку многу сакал да го исполни својот сон да личи на американска кукла, што направил 20 естетски операции. Своите експерименти периодично ги споделувал и на својот Инстаграм профил. Последната операција предизвикала крварење од носот и итно го хоспитализирале.

Младиот Русин изјавил дека бил спремен на таков исход, се чувствувал лошо но досега нема никаква прогноза за здравствената состојба.

Очигледно, идол на Јегор е Британецот со бразилско потекло Родриго Алвес, кој има направено повеќе од  50 скапи операции за да личи на пријателот на Барби- Кен.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com