Полицајци спречиле жена да скокне во Вардар

0

Утринава припадници на МВР спречиле 56-годишна жена да скокне од железничкиот мост во Нерези. Веднаш пристигнала и екипа на брза помош која ја пренеле жената на скопските клиники.

-Во 10 часот на железничкиот мост во населба Нерези од страна на полициски службеници е спречена 56 годишна жена во обид да скокне од мостот, велат од МВР, пренесува „Курир“.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com