Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Полицајците бараа примероци на ДНК од играчот на Јувентус

0

Американската полиција сé уште го испитува случајот од пред  10 година, кога се шпекулираше за силување од страна на португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо.  По тој повод полицајците бараа примероци на ДНК од играчот на Јувентус.

Полицијата во Лас Вегас, градот каде што Кристијан Роналдо наводно ја силуваше Кетрин Мајорга, има намера да ги спореди генетските примероци на португалскиот фудбалер со оние што се наоѓаат на облеката на жртвата.

Кетрин Мајорга изјавила дека есента 2009 година таа била сексуално злоупотребена од Роналдо. За сето ова да остане во тајна девојката добила пари за молчење, но после 9 години таа сепак одлучила да ја каже вистината.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com