Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Полицаец искасан од куче скитник во Скопје

0

 

Полициски службеник бил нападнат и искасан на повеќе делови на телото во центарот на Скопје.

Инцидентот се случил попладнево во близина на хотелот ВИП каде што бил нападнат од куче скитник.

Веднаш по нападот полицаецот бил префрлен на инфективната клиника на Скопскиот клинички центар.

Пред неколку дена во Гостивар бегајќи од глутница кучиња девојка падна во Вардар по што се удави.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com