Познатите ѕвезди се однесуваат исто како нас!

0

Тие готват сами!
“Лесно е да се јаде во ресторани или да се купи готова храна во Њујорк, но мислам дека децата уживаат повеќе ако им подготвено нешто јас”, вели Наоми Вотс, која има три деца.

Тие се возат со такси!
На Брук Шилдс не и е непознат најпосакуваниот начин на патување на Њујорчани: Таа еднаш се појави на кабината на “Дискавери Кеш Кеб”

Тие складираат храна!
“Иако купувањето намирници може да биде забавно, тоа може да биде доста застрашувачко”, вели Хилари Даф, која ја очекува својата прва ќерка со момчето Метју Кома.

Тие се гледаат со пријателите на заеднички оброк!
Ансел Елгорт имаше обид да биде инкогнито за време на ручек со еден пријател во Њујорк, но папарацито сепак ги забележа неговите лакирани нокти.

Тие користат кутии за храна!
Не им е потребен кетеринг, на пример, Вил Ај Ем го носи својот ручек со себе во Лос Анџелес.

Играат пинг понг!
Кевин Харт даде се од себе да се покаже во добро светло на настан во Њујорк.

Сами купуваат шминки!
Како што изјавила Ева Лонгорија додека купувала шминки: „Помалку е повеќе“

Играат летни спортови на плажа!
„Мора да најдеме време да бидеме активни“ рекла Џулиен Хју кога била забележана со нејзиниот маж на плажа.

Плаќаат паркинг!
Ема Робертс е забележана како плаќа паркинг во Калифорнија.

Тие се несмасни!
„Јас сум вистинско прасе кога јадам добра храна“ изјавил Ентони Кидис.

Сами полнат бензин!
Кендра Вилкинсон сама полни бензин на пат кон хуманитарен турнир во голф.

Ги шетаат своите кучиња!
Емили Ратајковски ги шета кучињата во Њујорк.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com