Папараците и го загорчија животот

0

Ирина Шајк сосема невина е вовлечена во аферата во која главни актери се нејзиниот партнер Бредли Купер и неговата колешка од филмот „Ѕвездата е родена“, Леди Гага.

Имено, хемијата меѓу актерот и пејачката ја забележавме сите, а нивниот заеднички настап за време на кој им се препуштија на емоциите на песната, тотално ја извадија од такт Ирина, која настапот го набљудуваше од публиката.

Популарната манекенка е фотографирана додека излегувала од вежбалницата, обидувајќи се да се скрие од папараците со ставање јакна врз главата.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com