Откако Арнаудов побара 50 евра за изјава, новинарите пред судот собраа пари (ВИДЕО)

0

Откако обвинетиот во настаните на 27 април, Љубен Арнаудов побара пари за изјави, новинарите кои го следат рочиштето собраа пари да му дадат за Арнаудов да даде изјава. Меѓутоа и после собраните пари, Арнаудов не даде изјава за новинарите, објави телевизијата 21.

Тој рече дека сакал да се пошегува, и повторно не одговори на прашањето дали ќе побара амнестија.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com