Нов спот на Каролина Гочева (Видео)

0

Денеска официјално беше објавен најновиот видеозапис на Каролина Гочева за песната „Бели цветови“, нумера која е дел од албумот „Извор“.
Спотот се снимаше на повеќе локации низ Скопје, во режија на Чедо Поповски.
За новиот спот Каролина вели:
-Драги мои, со задоволство ви го претставувам видеозаписот за највеселата песна од албумот, ‘Бели цветови’. Се надевам дека нашава убава приказна дополнително ќе ви ги разубави овие последни сончеви денови. Уживајте!

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com