Нов сингл и видеозапис на Никеја

0

Вокално инструменталниот состав Никеја, со задоволство го преставува најновиот сингл и видеозапис за песната ЉУБОВ БАРАШ.

Песната е комплетно авторско дело на Деан Ќурчиев, додека видеозаписот е дело на Александар Ристовски – Принц.

 

 

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com