Ники Минаж непристојно му се додворуваше на Мајкл Б. Џордан (ВИДЕО)

0

 

Ники Минаж, која никогаш не е суптилна (дали сте виделе некои од нејзините парчиња облека и перики?), едноставно го пренесе нејзиниот „слободен“ карактер на следното ниво кога многу јавно му се додворуваше Мајкл Б. Џордан во живо за време на доделувањето на наградите People’s Choice Awards.

Додека ја прифаќашe нејзината награда за женска музичка артистка за 2018 година, Ники го заврши својот говор со зборовите: „Благодарност до Донатела Версаче што ја направи оваа облека за мене и благодарност на Мајкл Б Џордан, бидејќи тој ќе ја извади од мене вечерва“ , а потоа само намигна.

Не е јасно дали била или не била сериозна, или само пукала со стрела во многу згодниот актер, но во секој случај таа дефинитивно е личност која не се плаши да го направи првиот чекор пред целиот свет!

 

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com