Не е со Бредли, но Лејди Гага сепак е во врска со познат актер

0

Со месеци јавноста шпекулираше дека Лејди Гага е во врска со Бредли Купер, особено по нивниот настап на овогодишните „Оскарите“, а пејачката дури и ја раскина свершувачката. Светските медиуми денеска пишуваат дека Гага, сепак, е во врска со познат актер, но не со Бредли Купер.

Според таблоидите, русокосата пејачка се повеќе и повеќе поминува време во друштво на актерот Џереми Ренер, ѕвездата на „Одмазници“.

Овој 48-годишен актер од бракот со канадскиот модел Сони Пачеко има шестгодишна ќерка.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com