Најсекси бајкерката на Русија загина во страотен судир

0

Најсекси бајкерката на Русија, воедно и Инстаграм ѕвезда Олга Петрова, загина во страотен судир, забивајќи се со својот мотор во Волво. Таа имаше армија од 63.000 следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, кои ја следеа со огромен интерес како ја споделува својата љубов кон моторите со провокативни фотографии.

Убавицата имаше само 22 години и беше позната по тоа што редовно објавуваше видеа на социјалните мрежи, во кои вози мотор во провокативна гардероба.

Таа загина во саботата, додека возела мотор на магистрала во Москва. Снимките од инцидентот покажуваат дека таа странично се забила во Волвото.

Сообраќајната полиција соопшти дека Петрова се движела со огромна брзина и не можела да сопре навреме, за да го избегне судирот со автомобилот.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com