Милион лајкови за два часа – објавено стопалото на кралското бебе

0

Меган Маркл и принцот Хари во средата го претставија својот син Арчи, а на Денот на мајката, објавија нова фотографија.

На фотографијата Меган ги држи стопалата на малиот Арчи, додека во позадина се гледаат цвеќенца во дворот на Кенсингтонската палата, за кои се верува дека биле омилени на мајката на Хари, принцезата Дајана.

Само за два часа фотографијата собра милион лајкови на Инстаграм. Арчи Харисон Маутбатен Виндзор е роден во понеделникот рано наутро, а во средата и е претставен на јавноста, кога е објавено и неговото име.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com