Мајка вршела одљуба врз својот малолетен син, случајот го пријавил таткото

0

Педесет и две годишен битолчанец на 10 мај годинава пријавил дека наводно во текот на 2018 година се до март 2019 година, во повеќе наврати, неговата поранешна сопруга извршила обљуба и други полови дејствија врз нивниот малолетен син.

За настанот бил известен Јавен обвинител и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com