Марк Антони ја инспирирал Џенифер Лопез да биде подобра

0

Ќерката на Џенифер Лопез, Еми, заедно со нејзината мајка глуми во музичкото видео за нејзиниот последен сингл „Limitless“, од филмот „Second Act“. Десетгодишната ќерка на Џеј-Ло и Марк Антони носи исто одело со мајка и додека се качува на планина и ја пејат песната. Во друга секвенца камерата трепка помеѓу Џенифер и Еми, додека тие играат меѓу танчери, додека носат идентични црвени одела.

Џенифер се отвори за режирањето на нејзината ќерка во видеото.

Јас умирам. Јас умирам. Јас умирам. Конечно, таа е како: „Мамо можам ли да го направам тоа? Јас долго време велев не, а потоа конечно реков да. И реков: Сигурна ли си? Не може, на половина пат, да речеш дека си уморна. Мора да го направиме до крај.

Ѕвездата немаше за што да се грижи, бидејќи нејзиното мало девојче успешно го заврши видеото.

Ви кажувам дека е толку неверојатно, и јас бев толку горда. Заборавив дека го режирам моето прво видео, сето тоа беше за неа.

За време на едно интервју, Џенифер споделила како нејзиниот поранешен сопруг Марк Антони ја инспирирал да биде подобра.

Додека бев во брак со Марк, тој навистина ми помогна со мојата самодоверба, и тој забележуваше каде имав потешкотии. Тој ми велеше: „Ти си одлична пејачка. Никогаш не дозволувај никој да ти каже дека не си“. И го почитував толку многу затоа што го сметав за еден од најдобрите пејачи на сите времиња.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com