Марко Јариќ ја изгуби главата по оваа убавица: Ги запозна и ќерките со новата девојка

0

Славниот кошаркар Марко Јариќ веќе некое време ужива во љубовната врска со убавата манекенка Бони Мјулер.

Иако до сега не се појавувал во јавност со неа, решил да направи мал исчекор.

Марко, својата нова љубов ја запознал со ќерките Сиена и Валентина, па ги одвел на веслање, а фотографијата од семејниот излет ја споделил и со своите следбеници на Инстаграм.

 

Додека Бони веслала, ќерката на Јариќ уживала во погледот на езерото.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com