КРИС ХЕМСФОРТ ВО ,,АКЦИЈА’’

0

 

Снимањето на долгоочекуваното продолжение на филмот “Маж во црно”, конечно започна ова лето.

Актерот Крис Хемсворт сподели фотографија направена направена на локација на која се снима филмот во Лос Анџелес.

На фотографијата заедно со Крис е и актерката Теса Томсон, која пред овој филм, глумеше заедно со Крис во филмот Тор – Рагнарог.

 

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com