Кристина Агилера на сцена заедно со нејзината 4-годишна ќерка (ВИДЕО)

0

 

Кристина Агилера во средата, на 7 ноември беше во центарот на вниманието со нејзината 4-годишна ќерка, Самер Рејн во Сент Луис, Мисури.

Познатата американска пејачка после настапот објави видео на својот профил на „Инстаграм“ .

Таа изјави дека нејзината ќерка секоја вечер сонува да се појави на сцената. Овој пат нејзиниот сон се оствари.

Кристина Агилера го испеа нејзиниот најголем хит од 2002 година „Бјутифул“, додека до неа на сцената стоеше нејзината ќерка.

 

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com