КРИСТЕН СТЈУАРТ И КЛОИ СЕВИЊИ СЕ ЗАБАВУВААТ ВО ШТАЛА

0

 

Двете актерки глумат заедно во трилерот Лизи, кој е снимен по вистинска приказна за човек кој убивал со секира.

На фотографиите кои се веќе објавени, може да се видат двете актерки Кристен Стјуарт (28) и Клои Севињи (43), како глумат љубовници во филмот, поточно се гледа токму сцената во која двете се наоѓаат во шталата.

Кристен во филмот ја глуми Бриџит Саливан, слугинка која работи за семејството и станува романтично вмешана со Клои.

На почетокот на овој месец беше објавен и трејлерот за филмот Лизи.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com