Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

КРИСИ ТАЈГЕН И ЏОН ЛЕГЕНД НА ,,ПАУЗА’’

0

 

Криси реши на кратко да се одмори од родителските обврски, па со својот сопруг Џон Легенд присуствуваа на Хулу забавата, која се одржа по завршувањетов на ЕМИ Наградите 2018.

Криси и Џон кои се родители на две деца, Луна и Мајлс, одлично се забавувале.

Во продолжение погледнете ги фотографиите.

Share.

About Author

Остави коментар

Powered by themekiller.com