Кога Емили Ратајковски ќе се разголи, сите занемуваат

0

 

Американскиот модел и актерка Емили Ратајковски (27) веќе неколку години е на највисоките позиции на листите на најубавите и најекспонираните жени во светот. На својот Инстаграм профил, редовно објавува сопствени фотографии, во кои е скудно облечена и не се плаши да ја покаже совршено тенката фигура.

Папараци ја сликаа овие денови во костими за капење, и сликите не оставаат простор за имагинација. Минијатурниот бел бикини е модел од нејзина колекција на костими Inamorata, чија линија беше објавена кон крајот на минатата година.

Иако се бави со манекенство од 14 години, таа доби отскочна штица по нејзиниот ангажман во популарното музичко видео за песната „Blurred lines“.

Потоа следеа ангажмани за најпознатите модни куќи и актерските понуди.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com