Ким Кардашијан призна дека Канје Вест се вознемирува поради нејзините секси Инстаграм фотографии

0

Ѕвездата од реалното шоу се отвори за нејзиниот брак, велејќи дека Канје Вест не е воодушевен од нејзиното споделување на супер секси фотографии на Инстаграм. Тој особено не ја сакал сликата од нејзиното „готвење“, за кое призна дека била направена само за на Инстаграм.

-Понекогаш можеш да бидеш во неволја со мажот со премногу такви фотографии – рекла таа, додавајќи: -Да, тоа го прави вознемирен, мислењата му се понекогаш  пола-пола. Тој секогаш сака да биде ЈАС и да се чувствува самоуверен и ние се забавуваме, но тоа исто така го мачи.

Таа, исто така, призна дека мислењето на Канје за фотографиите влијае на неа до одреден степен:

-Одам низ бранови. Како понекогаш си велам „Океј, ќе бидам поконзервативна на мојот Инстаграм профил“, а понекогаш и навистина треба да објавам нешто ако се чувствувам добро за себе или многу работам на тоа, и ќе објавам нешто и ќе се вознемири. Како да се вртиме во круг.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com