Ким Кардашијан призна дека глумела во секс видео под дрога

0

38-годишната реалити ѕвезда Ким Кардашијан призна дека често користела дрога во младоста. Според славната личност, таа била под влијание на забранети супстанции откако се омажила за продуцентот Дејмон Томас, а исто така глумела во скандалозно секс видео.

Ким направи неочекувана исповед во најновото издание на шоуто Kardashian Family. Ѕвездата вели дека на возраст од дваесет години експериментирала со лекови и сега жали.

“Еднаш земав екстази и се оженив, а потоа повторно го зедов и снимав сексуално видео. Лековите секогаш ме доведуваа до лоши ситуации”.

Според Ким, сите знаеле за нејзината зависност од дрога – тешко е да не се забележи, бидејќи нејзината вилица постојано се тресела. За среќа, на крајот, Кардашијан успеа да ја надмине зависноста.

“Имаше див период во мојот живот. Сега се сменив, иако сè уште сакам да се забавувам и да правам луди работи”.

Дс потсетиме дека првиот брак на Ким Кардашијан траеше само три години – речиси веднаш по свадбата, Дејмон Томас почна да ја тепа својата сопруга.

Скандалозното видео со раперот Реј Џ е сè уште присутно на интернет.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com