Кејт Мидлтон со висок шлиц ги покажа совршените нозе

0

Кејт Мидлтон на изложба по повод 75-годишнината на Денот Д се појави во фустан со точки кој е совршен избор за пролет.

Меѓутоа, она што Кејт сигурно не го очекуваше е силниот ветер, кој цело време ѝ го креваше шлицот и ѝ ги покажуваше нозете.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com