Кендел Џенер ја обвинува сестра си

0

Кендал Џенер  се појави на насловна страна од мартовското издание на магазинот Алур. Највисоко платениот модел во светот во невообичен стил со сини веѓи и речиси без грам шминка позираше за главната страница на списанието.

Фото сесијата за списанието е навистина пролетна и светла. 23-годишниот модел се забавува при зајдисонце на плажа,  позира со жаба која е застана на капа и вели: „Виновна за сè е Кендал“.

Претходно, помладата сестра на Ким Кардашијан, Кендел Џенер имаше фото-сесија на планина, позирајќи само во бикини.

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com