Кајли Џенер е пластична

0

Денес, 21-годишната шминкерска магнатка Кајли Џенер објави фотографија на Инстаграм каде што беше облечена како Барби во розов костим за капење за „Ноќ на вештерките“.

Мајката на Сторми стоеше во џиновска Барби кутија со пластичен ремен околу нејзината половина. Описот на сликата гласеше: Кајли Џенер облечена како Барби во вистински живот во џиновска кутија, како што вели „Животот во пластика, е фантастичен“.
Нејзината шминка беше во различни нијанси на розово што одговараше на нејзините нокти. Исто така, таа имаше и свеж спреј тен.

Некои коментари беа ласкави („одлично“, „жешко!“), А други беа негативни: „Многу иронично хахах … ти си пластична и надвор од кутијата…”

Share.

About Author

Остави коментар

Skip to toolbar

Powered by themekiller.com